• Yeni

Maske Tek Kullanımlık Serpme Logo Baskılı

₺775,00
Vergi dahil

Ürün özelleştirme

Alışveriş sepetinize ekleyebilmek için özelleştirmenizi kaydetmeyi unutmayın
  • Dosya seçilmedi .png .jpg .gif
  • maksimum 250 karakter
Adet
Adet
500 Adet

Logo Baskılı Maske

2 yıl öncesine kadar yalnızca sağlık çalışanları tarafından kullanılan cerrahi maskeler, 2019 yılının son aylarında ortaya çıkan Covid-19 hastalığı ile birlikte toplumun tüm kesimlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Klasik olarak beyaz, yeşil ve mavi renklerde üretilen cerrahi maskeler, daha estetik bir görünüm sağlanabilmesi için bazı üreticiler tarafından yeniden tasarlanmıştır. Tasarım maske adı verilen bu ürünler, koruyuculuk ve güvenilirlik açısından normal maskeler ile aynı standartlara sahiptir. Ayrıştıkları nokta ise üzerlerinde kullanılan baskılar ya da logolardır. 

Logo baskılı maske özellikle işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. İşletmenin kurumsal kimliğinin bir parçası olan logolar, maskeler ile birlikte kullanıldıkları zaman markaların tanıtım değerlerinin artmasına katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte maskelerin durağan ve standart görünümlerinden uzaklaşmaları adına çalışanlar için de önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Baskılı maskeler aynı zamanda işletmeler açısından iyi bir reklam aracıdır. Özellikle canlı ve dikkat çekici renkler kullanılarak hazırlanan maskeler, sürekli hareket halinde olan çalışanlar aracılığı ile markanın öne çıkmasını kolaylaştırmaktadır. Logolu maskeler, fiyat bakımından da piyasada bulunan maskelere kıyasla daha uygundur. Zira bu maskeler toptan üretildikleri için daha düşük maliyetlidir. Toptan maske fiyatları her zaman normal maske fiyatlarından olumlu yönde ayrışmaktadır. Satın alınacak maske sayısının artışına ters orantılı olarak, fiyatlarda da düşüş gözlenmektedir. Üstelik maske üreticisi firmalar tarafından sunulan kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo gibi seçenekler de özel baskılı maske kullanma yönünde işletmelerin motivasyonlarını arttırmaktadır. Baskılı maskeler işletmelerin yanı sıra çocukların kullanımı için de uygundur. Özellikle gelişim çağında olan çocukların hastaneyi ya da olumsuz durumları çağrıştıran maskeler yerine canlı ve baskılı maskeler kullanmaları, bu olumsuzlukların ortadan kaldırılmasını desteklemektedir. 

Logolu ve baskılı maske yaptırma için firma seçimi son derece önemlidir. Zira baskı yaparken kullanılacak malzemelerin sağlığa ve solumaya zararlı olmaması ve baskılanacak maskelerin belirli bir koruyuculuk standardına sahip olması gereklidir. Bu yüzden de merdiven altı olmayan, resmi maske üreticilerini tercih etmek doğru olacaktır. İnternetin ve online alışverişin sağladığı olanaklar sayesinde günümüzde bu firmalara kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür. 

EMT-0098
10000 Öğeler

Şu an için müşteriyorumu yok.