Tek Kullanımlık Havlular

Oteller ve spa salonları gibi ortak kullanım alanlarının çok olduğu yerlerde hijyeni sağlamak ve kullanıcıların sağlıklarını riske atmamak adına başvurulan pek çok yöntem bulunmaktadır. Tek kullanımlık ürünler de bunlar arasında yer almaktadır. Kullan at olarak da adlandırılan bu ürünler, her ziyaretçi için ayrı olarak sunulmakta ve ziyaretçinin ayrılmasıyla birlikte de çöpe atılmaktadır. Tek kullanımlık ürünler parça parça satılabildiği gibi, takım halinde de bulunabilmektedir. Bu ürünler arasında tek kullanımlık havlu ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Hem otellerde hem de spa salonlarında en sık gereksinim duyulan ürünlerden biri olan havluların tek kullanımlık olması, hijyenin garanti altına alınması anlamına gelmektedir. 

 

Tek kullanımlık havlu ürünleri de kullanım amaçlarına göre çeşitlenmektedir. Vücut havlusu, bunlar arasında en sık kullanılanıdır. Göğüs ile diz kapakları arasında kalan bölgenin kapatılması için kullanılan tek kullanımlık vücut havluları son derece sağlıklıdır. Yalnızca saç için kullanılan ve görece daha küçk olan saç havluları da tek kullanımlık havlu çeşitleri arasında yer almaktadır. Ayrıca pedikür salonlarında da tek kullanımlık mini havlulardan yararlanılmaktadır. 

 

Tek kullanımlık havlular yalnızca kullanıcılar için değil; işletmeler için de avantajlıdır. Havluların yıkanması için ayrı görevli istihdam edilmesi, yıkama makinesi satın alma, su ve deterjan giderleri gibi pek çok gider bu sayede ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca tek kullanımlık havlu ile işletmenin kalitesi ve hijyeni de ortaya konulmaktadır. Ayrıca tek kullanımlık havlular genellikle toplu halde satıldığı için, normal havlular ile kıyaslandıkları zaman daha uygun fiyatlıdır. Satın alınacak ürün sayısına paralel olarak, havlu fiyatlarında da düşüş meydana gelmektedir. 

 

Tek kullanımlık havluların sahip olduğu avantajlardan yararlanabilmek adına doğru firmadan satın almaya özen gösterilmelidir. Her ne kadar tek kullanımlık havlular sağlıklı olsa da kalitesiz ve sentetik malzeme kullanılarak üretilen havlularda tam tersi durumlar söz konusudur. Günümüzde internet sayesinde tek kullanımlık havlu üretimi yapan firmalara kolayca erişim sağlamak mümkündür. Bu firmalar hakkında iyi bir araştırma yapmak, doğru ürün seçimi açısından yararlı olacaktır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına kaliteli ve yumuşak dokulu havlu seçimi yapılmalıdır. 

4 adet ürün var.

Toplam 4 üründen 1-4 arası gösteriliyor

Aktif filtreler