Markanıza Özel Baskılı Ürünler

GENİŞ YÜZEY BASKISI

Esquire®, çok yönlü dayanıklılık, kumaş mukavemeti ve yüksek görüntü baskı kalitesi sunabilmesi sayesinde her geçen gün baskı endüstrisinin tercihi haline gelmektedir ve geleneksel tekstil ürünlerinin yerini almaktadır.

İşlemler arasında UV koruma, alev geciktirme (FR) ve hidrofobik karakter kazandırma yer almaktadır.

 

Büyük medya reklamları

Keskin çizgilere ve belirgin parlak renklere ve şekillere sahip görüntüler gösteren büyük dijital baskı yüzeyi alanları reklamların ve tanıtımların etkili olmasını sağlamaktadır. Dijital baskılı Esquire®, bu yaratıcılık ve etkinin ortaya çıkmasına katkıda bulunur. Esquire®, sağlam ve pürüzsüz olup çok yönlü dayanıklılığa sahiptir böylece özellikle baskı ortamı olarak kullanılmaya oldukça uygundur.

 

Afişler

Keskin, net ve renkli baskılarla film kaplı ve dijital baskılı Esquire®, afişler hazırlanıp asılabilir. Esquire®, iyi birçok yönlü dayanıklılığa sahiptir bu sayede etkin ve yüksek kaliteli baskı sağlar.

Esquire®, çanta, şemsiye, şapka, yelek vb. gibi promosyon ürünlerinin üretimi için iyi bir malzemedir. Geleneksel tekstil ürünlerine benzeyen özellikleri ve kulpu sayesinde Pratik, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerin üretilmesine imkân sağlar.

 

Esquire®, Baskı Teknolojileri sertifikası almıştır.

 • Tekstil terbiye işlemlerine uygundur: Boya ve baskı gibi konvansiyonel apre işlemleri uygulanarak kumaşa istenilen özellikler kazandırılabilmektedir.
 • Konfeksiyonda kolay işlenir: Konvansiyonel tekstiller gibi kesim ve dikim işlemleri uygulanabilmekte ve kumaşın kenarında ipliklenme olmaması ciddi bir işçilik ve işlem avantajı sağlamaktadır.
 • Maliyet avantajı sağlar: Geleneksel tekstillerin özelliklerini daha düşük gramajlarda sağlayarak hem maliyet avantajı sunar hem de kompakt yapısıyla daha az yer ve alan kaplar.
 • Benzer şekilde, yıkandıktan sonar mikro kanallar hızlı kurutmaya imkân sağlar. Esquire® 95 oC’ye kadar olan sıcaklıklarda yıkanabilir ve 30 oC ila 60 oC arasındaki tipik evde yıkama sıcaklıklarında yapılan yıkama testlerini oldukça başarılı bir şekilde geçmiştir. 
 • Esquire®’nin tiftiksiz yapısı sayesinde polimer parçaları ve dolayısıyla suyu kirletici maddeler yıkama suyuyla taşınıp gıda zincirine giremediğinden çevremiz de korunmuştur olur. Bu mikroskobik kirlenme günümüzde en ciddi çevre sorunları arasındadır.
 • Ek olarak, Esquire® yıkama sırasında kirlerin kolayca çıkması için işlemden geçirilebilir ve geçirgen ve hafif olması sayesinde oldukça kısa sürede kurur. Böylece, hem daha az deterjan ve enerji tüketimi sayesinde hem de daha kısa kurutma süresi sayesinde tasarruf elde edilir. Sonuç olarak, Esquire® hastaneler ve otellerdeki sık yıkama ihtiyaçları için iyi bir seçenektir.

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-9 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Baskılı Battaniye
 • Yeni

Baskılı Battaniye

Fiyat ₺0,00

Esquire® iyi bir battaniye malzemesi için gereken tüm özelliklere sahiptir; hafiftir, nefes alabilir ve yüksek termal verimlilik ile vücut...

Baskılı Nevresimler
 • Yeni

Baskılı Nevresimler

Fiyat ₺0,00

Esquire® toz akarı alerjisi hastalarına tam rahatlama ve tahta kurularının yayılmasına karşı koruma sağlayan, doğal olarak hipoalerjenik bir...

 • Yeni

Medikal

Fiyat ₺0,00

Esquire® , hassas ortamlar için konforlu, çok kullanımlık ve yüksek performanslı yeni bir üründür. Ameliyat önlüklerinde, hastane kıyafetlerinde...

Plaj Şemsiyeleri
 • Yeni

Plaj Şemsiyeleri

Fiyat ₺0,00

Çok yönlü dayanıklılığı sayesinde Esquire® pencere storları ve perde astarları için güçlü bir malzemedir. Kolay kesilebilen ve emniyetli bir...

Kurulama Bezleri
 • Yeni

Kurulama Bezleri

Fiyat ₺0,00

Esquire ® tüylenmeyen ve yumuşak yapısı sayesinde silinen yüzeyde kalıntı veya leke bırakmaz. Bardak, tabak veya el üzerinde lif parçası...